Akademia Młodego Kierowcy

Automobilklub Wrocławski wraz z ODTJ Wrocław stworzył pierwszy w Polsce,  program edukacji motoryzacyjnej. Projekt powstał, aby szkolić i rozwijać talenty młodych kierowców.

Różnorodność zajęć poszerza umiejętności oraz kształtuje prawidłowe reakcje na niebezpieczne sytuacje na drogach. Uczestnikami Akademii mogą zostać osoby już od 10 roku życia.

Co zawiera kurs?

Akademia Młodego Kierowcy jest to niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka. Nasze zajęcia łączą w sobie doskonalenie techniki jazdy z elementami jazdy sportowej. Tego typu zajęcia pozwalają nabrać prawidłowych nawyków za kierownicą. Taka szkoła rzutuje na przyszłe bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Oryginalna forma spędzania wolnego czasu Twojego dziecka to jest coś na czym nam najbardziej zależy. Pozyskiwanie wiedzy połączone z aktywnością fizyczną na prawdziwym torze samochodowym.

Opcja 1

Dzieci od 11 roku życia, które już od najmłodszych lat są pasjonatami motoryzacji

Cena: 400 zł/miesiąc
3 spotkania po 2 godziny

Istnieje dodatkowa możliwość zapisania się na zajęcia próbne w cenie 150 zł za 2 godziny.

Opcja 2

Połączanie Kursa prawa jazdy kat. B z Akademią Młodego Kierowcy. Poza programem prawa jazdy dodatkowe zajęcia na torze samochodowym, które pomogą w zyskaniu pewności siebie.

Jedyny taki kurs w Polsce.

Cena: 1500 zł

Kurs Prawa Jazdy

10 godzin Akademii Młodego Kierowcy na torze samochodowym.

Zapisy i informacje

+48 696 468 129

biuro@odtjwroclaw.pl