Jazda sportowa dla każdego

Jazda sportowa to niespełnione marzenie wielu kierowców. Nie każdemu dane jest zasiąść za kierownicą F1 czy wystartować w Rajdzie Polski. U nas każdy może jednak spróbować swoich sił podczas jazdy na torze. Zajęcia prowadzimy na terenie byłego lotniska wojskowego.

LOTNISKO KRZYWA , LSSE Obszar Krzywa – teren byłego lotniska z płytą poślizgową i możliwością wyznaczenia toru o długości  2 km; przestrzeń płyty lotniska umożliwia testy szybkich samochodów i pozwala zmierzyć się z poślizgami bez ograniczeń szerokości toru – polecamy szczególnie zimą, na torze śnieżno-lodowym.

Jazda sportowa to również świetny pomysł na prezent!

 1. Szkoła jazdy rajdowej

  Ekstremalne emocje dla każdego, kto lubi szybką jazdę!

  Czas trwania jazdy na torze / 3 godziny Maksymalna liczba kierowców / 8 osób Cena / 330 PLN

  Spotkanie ma charakter treningu sportowego, prowadzonego na samochodach uczestników. Nie jest wymagany wcześniejszy udział w szkoleniach. Kierowcy mają okazję sprawdzić się i porównać swoje umiejętności na sportowych próbach z pomiarem czasu. W programie szybkie próby o różnej charakterystyce, w tym z płytą poślizgową. A wszystko pod okiem zawodników-instruktorów, którzy każdemu udzielają rad i wskazówek, aby pomóc zapanować nad autem. Atrakcją dodatkową jest co-drive samochodem sportowym z kierowcą rajdowym – adrenalina gwarantowana!

  UWAGA: Dobrze jest mieć „pilota”, dla osób towarzyszących krótki kurs pilota rajdowego – gratis.

  2.Jazda Subaru

  Ekstremalne emocje dla każdego, kto lubi szybką jazdę!

  Czas trwania jazdy na torze / około 20 minut /  Cena 350 PLN

  Każdy kto posiada prawo jazdy kat. B może usiąść za kierownicą Subaru Impreza STI , jest to 300KM auto które rozpędza się w czasie 4,5sec. do 100km/h. Miejsce przejażdżki, LSSE obszar Krzywa, dawne lotnisko.

  Ekstremalna jazda 10 okrążeń o łącznej długości 10 km.

  Na zakończenie przesiadka na fotel pasażera i przejażdżka z instruktorem i pokaz pełnych możliwości Subaru STI RA, które to zostało stworzone do jednego celu, SPORTOWEJ EKSTREMALNEJ JAZDY PO TORZE.

Zapisy i informacje

+48 696 468 129

kursy@odtjwroclaw.com.pl