Akademia Młodego Kierowcy

Cykl zajęć dla dzieci i młodzieży, który ma na celu przekazanie im prawidłowych nawyków w jeździe samochodem. W przyjaznej atmosferze pokażemy Twojemu dziecku, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, jak długa jest droga hamowania samochodu- czyli dlaczego należy rozglądać się na pasach. Pod okiem instruktora każdy uczestnik nauczy się m. in. ruszania, pokonywania slalomu, oceniania odległości, w której zatrzyma się samochód od momentu naciśnięcia hamulca. Program dobierany jest indywidualnie do uczestnika. Każdy idzie swoim tempem i osiąga swoje małe i duże sukcesy.

Zajęcia odbywają się na naszym samochodzie, w grupach 3-4 osobowych.

Koszt: 99 zł- lekcja próbna, 499 zł- cykl zajęć (3x2h)

Kontakt: 500 061 161

 

 

Co zawiera kurs?

Akademia Młodego Kierowcy jest to niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka. Nasze zajęcia łączą w sobie umiejętność koordynacji ruchowej za kierownicą samochodu z elementami jazdy sportowej. Tego typu zajęcia pozwalają nabrać prawidłowych nawyków za kierownicą. Taka szkoła rzutuje na przyszłe bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Oryginalna forma spędzania wolnego czasu Twojego dziecka to jest coś na czym nam najbardziej zależy. Pozyskiwanie wiedzy połączone z aktywnością fizyczną na torze samochodowym jest kolejnym doświadczeniem w życiu młodego kierowcy. Nie ma znaczenia kto to jest dziewczyna czy chłopak. Każdy uczy się swoim tempem i dąży do osiągnięcia własnego sukcesu. Po każdym miesięcznym cyklu jest organizowany pokaz przed rodzicami i publicznością zgromadzoną na naszych otwartych imprezach.

Nie zwlekaj z decyzją to najlepsza inwestycja dla dziecka.

Cena: 499 zł/miesiąc
3 spotkania po 2 godziny

Istnieje dodatkowa możliwość zapisania się na zajęcia próbne w cenie 99 zł za jedną godzinę.

Zapisy i informacje

+48 696 468 129

+48 500 061 161

biuro@odtjwroclaw.pl