Doskonalenie jazdy dla każdego

Nasze kursy dedykowane są kierowcom, którzy:

  • chcą poczuć się pewniej za kierownicą,
  • chcą sprawdzić możliwości i działanie systemów w nowym samochodzie,
  • chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach na drodze- ćwiczenia na różnych nawierzchniach, przy różnych prędkościach, z wykorzystaniem płyty poślizgowej .

Oferowane kursy mogą być również idealnym prezentem dla rodziny i przyjaciół.  Dostępne w formie BONÓW PREZENTOWYCH.

 

Zajęcia prowadzone są na samochodach własnych uczestników, co pozwala lepiej poznać możliwości i ograniczenia używanego na co dzień pojazdu.

Kursy organizowane są w kameralnych, 4 osobowych grupach.  Ciągła łączność uczestników z instruktorami zapewniona jest poprzez wykorzystanie radiotelefonów. Rola instruktorów polega na symulowaniu trudnych sytuacji, obserwacji działań kursantów, korygowaniu błędów w technice jazdy i eliminowaniu niewłaściwych reakcji.  Celem spotkań jest zapoczątkowanie procesu doskonalenia się kierowcy, poprzez stworzenie okazji do poznawania nowych zjawisk i opanowania nowych umiejętności w bezpiecznych warunkach obiektu szkoleniowego.

    Dla kierowców, którym zależy, aby:

  • poznać tajniki bezpiecznej jazdy,
  • sprawdzić swoje reakcje w symulowanych sytuacjach,
  • lepiej poznać możliwości i ograniczenia własnego samochodu,
  • nauczyć się „współpracować” z autem w różnych warunkach drogowych,
  • skonfrontować swój styl jazdy z innymi kierowcami oraz instruktorami.

Poziom A 249 zł – 2,5 h  NAJWAŻNIEJSZY ETAP

Przejazd odcinka testowego (na początku i na końcu spotkania), stworzenie profilu kierowcy, prawidłowa pozycja za kierownicą, efektywne ruszanie i zatrzymywanie pojazdu, hamowanie z różnych prędkości na macie poślizgowej, omijanie przeszkody, alkogoogle.

Poziom B 249 zł – 2,5 h

Przejazd odcinka testowego (na początku i na końcu spotkania), systemy bezpieczeństwa czynnego- omówienie, slalom, jazda po kole- poślizg podsterowny – jak go uniknąć, hamowanie przed przeszkodą, hamowanie i omijanie przeszkody, symulator dachowania i zderzeń.

Poziom C 249 zł – 2,5 h  TYLKO PO PRZEJŚCIU A i B

Przejazd odcinka testowego (na początku i na końcu spotkania), optymalizacja toru jazdy, operowanie kołem kierownicy, hamowanie i redukcja biegów, edu drifting- nadsterowność, zatrzymanie samochodu z dużych prędkości w wyznaczonym punkcie, półaltonen, czyli obrót auta o 180 stopni na macie poślizgowej,NOWOŚĆ! Test centrum handlowego!

Poziom D 399 zł- 3,5 h

Prawidłowa pozycja za kierownicą, efektywne ruszanie na śliskiej nawierzchni, slalom- jak obrać właściwy tor jazdy; zwrócenie uwagi na dynamikę jazdy, omijanie przeszkody, hamowanie z redukcją biegów, jazda po kole- właściwe operowanie kołem kierownicy, dobór odpowiedniej prędkości przy jeździe  po łuku, wstęp do easy dryftu (jazda samochodem na specjalnych nakładkach, umożliwiających ćwiczenie wychodzenia z poślizgu), symulator dachowania oraz zderzeń.

POZIOMY RÓŻNIĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ UKŁADEM ĆWICZEŃ. Są to 4 różne opcje do wyboru dla Państwa. Polecamy przejść każdy z poziomów, ponieważ najlepsze efekty przynosi powtarzanie ćwiczeń. Regularna praktyka dobrych nawyków za kierownicą= sukces i świadomy kierowca na drodze.

Firma realizująca szkolenia:

Fabryka Driftu

 

Zapisy i informacje

+48 696 468 129

+48 500 061 161

kursy@odtjwroclaw.com.pl