Jazda sportowa dla każdego

Jazda sportowa to niespełnione marzenie wielu kierowców. Nie każdemu dane jest zasiąść za kierownicą F1 czy wystartować w Rajdzie Polski. U nas każdy może jednak spróbować swoich sił.  Zajęcia prowadzimy na terenie  lotniska .

Jazda sportowa to również świetny pomysł na prezent lub imprezę firmową.

Zapraszam na szkolenie dla kierowców wyścigowych. Zajęcia trwają do 6 godzin na torze.  W programie szkolenia chodzi o poprawienie czasy przejazdu nitki toru. Zajęcia rozpoczynamy od przejazdu testowego, następnie wykonujemy kolejne ćwiczenia przygotowane indywidualnie dla każdego kierowcy w zależności od potrzeb.

 

KOSZT szkolenia to kwota 1000 zł.

Szkolenie odbywa się na samochodach uczestników. Można wypożyczyć auta do szkolenia w cenie 25 zł za kilometr jazdy.

 

O szczegóły pytaj              biuro@automobilklub.pl

Uwaga! Wymagane są zapisy 🙂

Puchar Akademii Młodego Kierowcy- to impreza samochodami Subaru Impreza dla grupy 20 osób.

Czas trwania to 2,5 godziny .

Rywalizacja polega na trzech sesjach podczas których uczestnicy najpierw zapoznają się z trasą toru, następnie odbędą trening na czas, zostaną podzieleni na 5 grup, w których będą walczyli o zwycięstwo. Następnie jedna osoba zostanie wylosowana i dołączy do zwycięskiej piątki tworząc dwie grupy po trzy osoby w których uczestnicy walczą o zwycięstwo. Dwoje najlepszych walczy w finale o nagrodę główną czyli pobyt na torze w profesjonalnym Teamie kartingowym ROK CUP Orlen ,Jazda Ferrari, Jazda Hammerem.

A może lekcja driftu. Wy się ścigacie my Was nagradzamy.

Wycena imprezy indywidualna.

Zapisy i informacje

+48 604 43 50 80

kursy@odtjwroclaw.com.pl